ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty
SDĚLENÍ

 


Bohoslužby se od neděle 17. 5. za dodržení hygienických pravidel již opět konají! Další sborové aktivity (s výjimkou biblických hodin pro dospělé) začínají probíhat již od pondělí 11. 5. Prozatím nebyl určen náhradní termín sborového shomáždění.

 


 

Bohoslužby Možnost sledovat bohoslužby online

Vydáno dne 13.3.2020

Milé sestry a bratří, přátelé a sympatizanti sboru,

zrušení setkání s účastí nad třicet osob nemusí znamenat, že se připravíme o slyšení Božího slova. Staršovstvo sboru společně s ústředím církve nabízí možnost připojit se k on-line přenosům bohoslužeb, které zřizují jiné evangelické sbory. Jejich přehled naleznete na této stránce (seznam je průběžně aktualizován).

-- AKTUALIZACE --

Na web ČCE byla umístěna stránka s křižovatkami textů, audionahrávek, videí a nápadů z Evangelické církve pro dny doma. Můžete si vybrat mezi záznamy bohoslužeb, každodenním "Slovem na doma", večerními modlitbami, poslechem různých textů... Pro každou neděli bude zároveň na webu církve vznikat souhrn bohoslužeb, které je možné si pustit přes internet (kromě neděle 29. 3. 2020, kdy jsou všichni zváni ke sledování živě přenášených ekumenických bohoslužeb na programu ČT2). Stránky církve doporučujeme sledovat, plní se i dalším obsahem a aktualitami, kterými je možné se v této době potěšit i motivovat nebo i přidat ke společné modlitbě s křesťany ze všech denominací.

Odkazy
Hledat
Paprsky

slunce

"Neklást odpor Bohu; v tom si myslím, že je smysl života."
(Paul Ernst)
Odkazy pro Vás...

nakladatelství jednoho lékaře, vysokoškolského učitele, evangelického kazatele, cestovatele, spisovatele, v jedné osobě

Nejnovější galerie
Hutně chutně

přečetl dětem farář David Šorm. Zvukovou nahrávku si můžete stáhnout na tomto odkazu.

V neděli 29. 3. 2020 bude Česká televize od 10 hod na ČT2 přenášet živě ekumenickou bohoslužbu z Komunitního centra Matky Terezy v Praze-Hájích, kterou povede synodní senior Daniel Ženatý. Možno pustit i z webu iVysílání nebo později ze záznamu.

z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze omezí osobní setkávání v našem společenství. Sledujte prosím aktuality ohledně nejbližších akcí zde na webu a na sborovém kalendáři.

budou probíhat od čtvrtka 6.2. vždy od 18.00 v Krupské škole. Kurz je určen všem, kteří se chtějí něco dozvědět (nebo si připomenout) o základech křesťanské víry. Budeme číst a zamýšlet se nad Markovým evangeliem. Účast je zdarma.

v Havlíčkově Brodě začínají ve 14.00. V Horní Krupé se konají od 15.30 v krupské škole.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018