ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty
SDĚLENÍ

 


Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

 


 

Bohoslužby Možnost sledovat bohoslužby online

Vydáno dne 13.3.2020

Milé sestry a bratří, přátelé a sympatizanti sboru,

zrušení setkání s účastí nad třicet osob nemusí znamenat, že se připravíme o slyšení Božího slova. Staršovstvo sboru společně s ústředím církve nabízí možnost připojit se k on-line přenosům bohoslužeb, které zřizují jiné evangelické sbory. Jejich přehled naleznete na této stránce (seznam je průběžně aktualizován).

-- AKTUALIZACE --

Na web ČCE byla umístěna stránka s křižovatkami textů, audionahrávek, videí a nápadů z Evangelické církve pro dny doma. Můžete si vybrat mezi záznamy bohoslužeb, každodenním "Slovem na doma", večerními modlitbami, poslechem různých textů... Pro každou neděli bude zároveň na webu církve vznikat souhrn bohoslužeb, které je možné si pustit přes internet (kromě neděle 29. 3. 2020, kdy jsou všichni zváni ke sledování živě přenášených ekumenických bohoslužeb na programu ČT2). Stránky církve doporučujeme sledovat, plní se i dalším obsahem a aktualitami, kterými je možné se v této době potěšit i motivovat nebo i přidat ke společné modlitbě s křesťany ze všech denominací.

Odkazy
Hledat
Paprsky

slunce

"Bez víry nelze prohloubit naději, jež by byla schopna odolávat životním zklamáním a především smrti."
(Jan Pavel II.)
Odkazy pro Vás...

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

Nejnovější galerie
Hutně chutně

V neděli 29. 3. 2020 bude Česká televize od 10 hod na ČT2 přenášet živě ekumenickou bohoslužbu z Komunitního centra Matky Terezy v Praze-Hájích, kterou povede synodní senior Daniel Ženatý. Možno pustit i z webu iVysílání nebo později ze záznamu.

z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze omezí osobní setkávání v našem společenství. Sledujte prosím aktuality ohledně nejbližších akcí zde na webu a na sborovém kalendáři.

budou probíhat od čtvrtka 6.2. vždy od 18.00 v Krupské škole. Kurz je určen všem, kteří se chtějí něco dozvědět (nebo si připomenout) o základech křesťanské víry. Budeme číst a zamýšlet se nad Markovým evangeliem. Účast je zdarma.

v Havlíčkově Brodě začínají ve 14.00. V Horní Krupé se konají od 15.30 v krupské škole.

ve prospěch vybudování lůžkového hospice v H. Brodě se uskuteční v krupském kostele v neděli 8.12. od 16.00. Na programu bude česká a evropská duchovní hudba 16. a 17.století provázená současným slovem.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018