Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Bohoslužby Možnost sledovat bohoslužby online

Vydáno dne 13.3.2020

Milé sestry a bratří, přátelé a sympatizanti sboru,

zrušení setkání s účastí nad třicet osob nemusí znamenat, že se připravíme o slyšení Božího slova. Staršovstvo sboru společně s ústředím církve nabízí možnost připojit se k on-line přenosům bohoslužeb, které zřizují jiné evangelické sbory. Jejich přehled naleznete na této stránce (seznam je průběžně aktualizován).

-- AKTUALIZACE --

Na web ČCE byla umístěna stránka s křižovatkami textů, audionahrávek, videí a nápadů z Evangelické církve pro dny doma. Můžete si vybrat mezi záznamy bohoslužeb, každodenním "Slovem na doma", večerními modlitbami, poslechem různých textů... Pro každou neděli bude zároveň na webu církve vznikat souhrn bohoslužeb, které je možné si pustit přes internet (kromě neděle 29. 3. 2020, kdy jsou všichni zváni ke sledování živě přenášených ekumenických bohoslužeb na programu ČT2). Stránky církve doporučujeme sledovat, plní se i dalším obsahem a aktualitami, kterými je možné se v této době potěšit i motivovat nebo i přidat ke společné modlitbě s křesťany ze všech denominací.

"Bez víry nelze prohloubit naději, jež by byla schopna odolávat životním zklamáním a především smrti."
(Jan Pavel II.)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené