ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty
SDĚLENÍ

 


Bohoslužby se od neděle 17. 5. za dodržení hygienických pravidel již opět konají! Další sborové aktivity (s výjimkou biblických hodin pro dospělé) začínají probíhat již od pondělí 11. 5. Prozatím nebyl určen náhradní termín sborového shomáždění.

 


 

Bohoslužby Velikonoční svátky doma

Vydáno dne 7.4.2020

David Šorm připravil malé domácí (večerní) pobožnosti (nešpory) pro nadcházející Velikonoční čas. Níže přiložený najdete dopis, kde je vše potřebné, včetně obrázku, který můžete vytisknout dětem, zezadu podlepit nožičkou a postavit na stůl jako dekoraci k Velkému pátku.

Další přílohou je Pašijní čtení, které můžete využít na Zelený čtvrtek. Na webu naší církve najít i pašije nahrané.

Na Bílou sobotu večer se můžeme ekumenicky připojit k výzvě českých a moravských biskupů a zapálit v oknech svíčku na zpřítomnění světla, které do našich životu přináší právě vzkříšený Kristus.

Bohoslužby na neděli vzkřišení můžeme poslouchat v rádiu, sledovat v televizi či přes internetK bohoslužbám na Velikonoční neděli patří sbírka Hlavní dar lásky Jeronýmovy jednoty. O tom jak pokračovat v obětavosti pro církev a sbor se dočtete také v dopise o pobožnostech.

PřílohaVelikost
velikonocni_poboznosti_20.doc344 KB
prazdny_hrob_obrazek.jpg625.14 KB
pasijni_cteni_20.doc120 KB
Odkazy
Hledat
Paprsky

slunce

"Dané slovo platí víc než slonovina."
(africké přísloví)
Odkazy pro Vás...

Velice dobré stránky a velice dobré pořady na vlnách Českého Rozhlasu

Nejnovější galerie
Hutně chutně

přečetl dětem farář David Šorm. Zvukovou nahrávku si můžete stáhnout na tomto odkazu.

V neděli 29. 3. 2020 bude Česká televize od 10 hod na ČT2 přenášet živě ekumenickou bohoslužbu z Komunitního centra Matky Terezy v Praze-Hájích, kterou povede synodní senior Daniel Ženatý. Možno pustit i z webu iVysílání nebo později ze záznamu.

z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze omezí osobní setkávání v našem společenství. Sledujte prosím aktuality ohledně nejbližších akcí zde na webu a na sborovém kalendáři.

budou probíhat od čtvrtka 6.2. vždy od 18.00 v Krupské škole. Kurz je určen všem, kteří se chtějí něco dozvědět (nebo si připomenout) o základech křesťanské víry. Budeme číst a zamýšlet se nad Markovým evangeliem. Účast je zdarma.

v Havlíčkově Brodě začínají ve 14.00. V Horní Krupé se konají od 15.30 v krupské škole.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018