Citát: (Terezie z Avily) - "Ničím se neznepokojuj, ničím se nermuť, všechno pomíjí. Bůh se ale nemění. Máš-li v srdci Boha, nic Ti nechybí, jeho láska stačí."

Vydáno dne 18.2.2010
Citát:
Autor:
Terezie z Avily

"Všechny dobré zásady jsou již napsány. Nyní ještě zbývá je uskutečnit."
(B. Pascal)

Křesťanská rozhlasová stanice... "rádio, které nemyslí za vás"

Br. f. Šorm čerpá dovolenou. Máte možnost navštívit bohoslužby v Havlíčkově Brodě od 8.45, které povede s. Štouračová ze sboru v Sázavě, nebo zajít k sousedům. Církev bratrská má bohoslužby v hornokrupské modlitebně od 9.00, mše svatá s prvním přijímáním začíná v římskokatolickém kostele sv. Víta v Dolní Krupé v 10 hodin.

na téma hospicová péče s Ludmilou Novotnou z organizace Mezi stromy v neděli 21.5. od 19.30 v naší škole

jste srdečně zváni na neděli 11.6. Při slavnostních bohoslužbách od 10.00 bude kázat synodní senior Daniel Ženatý, pak společný oběd, otevření nové učebny, přednáška o starých školách, úkoly pro děti, prohlídka Přírodní zahrady, loutkové divadlo o Samsonovi

během bohoslužeb v H. Krupé bude pokřtěn Kryštof Skála. Při bohoslužbách v HB i HK bude vysluhována Večeře Páně.

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011