Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Informace Kalendář

Návod na připojení sborového kalendáře do vašeho Kalendáře Google:

Nejdříve je potřeba přihlásit se na počítači ke svému Google účtu a přejít na Kalendář Google. V levém menu v sekci "Jiné kalendáře" klikněte na ikonu "+" (plus) a zvolte "Přihlásit se k odběru z kalendáře". Do zobrazeného pole zadejte tento email:

ccehkhb@gmail.com

a klikněte na "Přidat kalendář". Otevře se nastavení nově přidaného kalendáře, můžete pomocí šipky umístěné vlevo nahoře rovnou přejít zpět na svůj kalendář, kde by se měly vypsat již i události ze sborového kalendáře, nebo nastavení dle libosti pozměnit. Kalendář se zobrazí vlevo v sekci "Jiné kalendáře" pod jménem ČCE HKHB a je možno jej kdykoliv vypnout a znovu zapnout.

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy, sekce "Přidání pomocí e-mailové adresy".

Návod na zobrazení sborového kalendáře v chytrém telefonu:

Po výše uvedeném kroku by se kalendář měl zobrazovat i ve vašem chytrém telefonu se systémem Android v aplikaci Kalendář Google. Pokud nikoliv, je jej nutné zapnout - klikněte na tlačítko Možnosti (ikona třech čárek), přejděte na "Nastavení" a klepněte na kalendář "ČCE HKHB" (popř. na tlačítko "Zobrazit více", kde by mohl být skryt).

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy.

"Bůh spěchá na pomoc těm, kdo jsou v nouzi, sytí tělo a duši svým chlebem, umírá pro křesťany i pohany a odpouští jedněm i druhým."
(D. Bonhoeffer)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené