Informace Kalendář

Návod na připojení sborového kalendáře do vašeho Kalendáře Google:

Nejdříve je potřeba přihlásit se na počítači ke svému Google účtu a přejít na Kalendář Google. V levém menu v sekci "Jiné kalendáře" klikněte na ikonu "+" (plus) a zvolte "Pomocí adresy URL". Do zobrazeného pole zadejte tento kód:

a klikněte na "Přidat kalendář". Kalendář se zobrazí vlevo v sekci "Jiné kalendáře" pod jménem ČCE HKHB a je možno jej kdykoliv vypnout a znovu zapnout.

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy, sekce "Přidání pomocí odkazu".

Pak se kalendář bude zobrazovat i ve vašem telefonu se systémem Android v aplikaci Kalendář Google. Pokud nikoliv, je ho nutné zapnout - klikněte na tlačítko Možnosti (ikona třech čárek), přejděte na Nastavení a klepněte na kalendář ČCE HKHB (popř. na tlačítko Zobrazit více, kde by mohl být skryt).

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy.

»

"S důvěrou očekáváme věci příští, neboť Bůh je s námi při západu slunce i při jeho východu, ve dne i v noci."
(D. Bonhoeffer)

Křesťanská rozhlasová stanice... "rádio, které nemyslí za vás"

proběhne v hornokrupském kostele 4.adventní neděli, tj. 22.12.2019.

27.11.2019 na téma Bible a/nebo Darwin