ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty
SDĚLENÍ

 


Bohoslužby se od neděle 17. 5. za dodržení hygienických pravidel již opět konají! Další sborové aktivity (s výjimkou biblických hodin pro dospělé) začínají probíhat již od pondělí 11. 5. Prozatím nebyl určen náhradní termín sborového shomáždění.

 


 

Informace Kalendář

Návod na připojení sborového kalendáře do vašeho Kalendáře Google:

Nejdříve je potřeba přihlásit se na počítači ke svému Google účtu a přejít na Kalendář Google. V levém menu v sekci "Jiné kalendáře" klikněte na ikonu "+" (plus) a zvolte "Přihlásit se k odběru z kalendáře". Do zobrazeného pole zadejte tento email:

ccehkhb@gmail.com

a klikněte na "Přidat kalendář". Otevře se nastavení nově přidaného kalendáře, můžete pomocí šipky umístěné vlevo nahoře rovnou přejít zpět na svůj kalendář, kde by se měly vypsat již i události ze sborového kalendáře, nebo nastavení dle libosti pozměnit. Kalendář se zobrazí vlevo v sekci "Jiné kalendáře" pod jménem ČCE HKHB a je možno jej kdykoliv vypnout a znovu zapnout.

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy, sekce "Přidání pomocí e-mailové adresy".


Návod na zobrazení sborového kalendáře v chytrém telefonu:

Po výše uvedeném kroku by se kalendář měl zobrazovat i ve vašem chytrém telefonu se systémem Android v aplikaci Kalendář Google. Pokud nikoliv, je jej nutné zapnout - klikněte na tlačítko Možnosti (ikona třech čárek), přejděte na "Nastavení" a klepněte na kalendář "ČCE HKHB" (popř. na tlačítko "Zobrazit více", kde by mohl být skryt).

Oficiální nápovědu naleznete na tomto webu nápovědy.

Odkazy
Hledat
Paprsky

slunce

"Nejlepší způsob jak začít nový den je po probuzení myslet na to, zda dnes můžeme udělat radost alespoň jednomu člověku."
(Fridrich Nietchze)
Odkazy pro Vás...

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

Nejnovější galerie
Hutně chutně

přečetl dětem farář David Šorm. Zvukovou nahrávku si můžete stáhnout na tomto odkazu.

V neděli 29. 3. 2020 bude Česká televize od 10 hod na ČT2 přenášet živě ekumenickou bohoslužbu z Komunitního centra Matky Terezy v Praze-Hájích, kterou povede synodní senior Daniel Ženatý. Možno pustit i z webu iVysílání nebo později ze záznamu.

z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze omezí osobní setkávání v našem společenství. Sledujte prosím aktuality ohledně nejbližších akcí zde na webu a na sborovém kalendáři.

budou probíhat od čtvrtka 6.2. vždy od 18.00 v Krupské škole. Kurz je určen všem, kteří se chtějí něco dozvědět (nebo si připomenout) o základech křesťanské víry. Budeme číst a zamýšlet se nad Markovým evangeliem. Účast je zdarma.

v Havlíčkově Brodě začínají ve 14.00. V Horní Krupé se konají od 15.30 v krupské škole.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018