Děkujeme za navštívení našich stránek a pokud se vám líbily, napište nám pozdrav do naší elektronické knihy hostů. Pište i podněty, co bychom mohli zlepšit a čím stránky zpestřit. Děkujeme a klikněte k nám zas příště.
Petr

Ještě bych chtěl připomenout, že valná většina fotografií umístěných ve vašem virutálním albu, je podexponovaná či přepálená.

Poděkování více než

Děkuji, odcházím. Po dlouhých, opravdu dlouhých minutách přemýšlení, odcházím. Bohužel se nedokážu stotožnit s hypokreatickou infimindaturou tohoto vyznání, jakožto anfamósního invektu. Tyto řádky se mi nepíší lehce, ale věřme, milí spoluobčané, spoluvěřící, spolubydlící, ba i spolusouložící, že adekvátní míra dlouhé anarmie nám všem pomůže.
Děkuji.

Sbohem "příteli", děkujeme za milý pozdrav :o

"Pro slovo krize se v čínštině používá dvou znaků: první znamená „nebezpečí“ a druhý „příležitost“. Zdá se, že takový rozpor je typický pro každou krizi: jedná se o bod zlomu a podle toho, kam se člověk obrátí, najde buď nebezpečí, nebo nové možnosti."
(John Powell)

v tíživých životních situacích se můžete obrátit nejen na faráře, ale i psychologa. jsme schopní se koordinovat se svou pomocí potřebným.

v neděli 5.11. společně se uvidíme brodští a krupští při bohoslužbách v H. Krupé v 10.15 v kostele, pak společný oběd ve škole; beseda s Václavem Vokolkem na téma evangelická stopa v krajině; u příležitosti svých narozenin br. farář poodhalí něco ze svého života. Budeme mu moci přitom poblahopřát k jeho kulatým narozeninám.

začínají již v týdnu od 18.9. začneme spolu číst a promýšlet nejstarší evangelium - Markovo

uslyšíme nedělní kázání na motivy evangelijních příběhů, o kterých si děti budou vyprávět i v nedělce. Stejná témata budou provázet i biblické hodiny pro dospělé v týdnu (HK úterý 18.00 a HB ve středu 17.20). V tuto neděli začínáme příběhem o Ježíšově křtu podle Marka 1. kap.

bude v HB ve středu od 14.15. (začínáme 13.9.), letos podle knihy Hrajeme si v Boží zahradě - o životě víry (křest, bohoslužby, život sboru atd.)

bude každý pátek od 16.00, začínáme 15.9. (22.9. pojedeme do Č. Bělé rýžovat zlato).

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011