Děkujeme za navštívení našich stránek a pokud se vám líbily, napište nám pozdrav do naší elektronické knihy hostů. Pište i podněty, co bychom mohli zlepšit a čím stránky zpestřit. Děkujeme a klikněte k nám zas příště.
Petr

Ještě bych chtěl připomenout, že valná většina fotografií umístěných ve vašem virutálním albu, je podexponovaná či přepálená.

Poděkování více než

Děkuji, odcházím. Po dlouhých, opravdu dlouhých minutách přemýšlení, odcházím. Bohužel se nedokážu stotožnit s hypokreatickou infimindaturou tohoto vyznání, jakožto anfamósního invektu. Tyto řádky se mi nepíší lehce, ale věřme, milí spoluobčané, spoluvěřící, spolubydlící, ba i spolusouložící, že adekvátní míra dlouhé anarmie nám všem pomůže.
Děkuji.

Sbohem "příteli", děkujeme za milý pozdrav :o

"V mém nitru je vše temné, ale ty jsi světlo. Cítím se sám, ale ty mě neopouštíš. Jsem slabý, ale v tobě nacházím oporu. Jsem neklidný, ale ty jsi můj pokoj. Mám v sobě hořkost, ale v tobě nacházím útěchu. Tvým cestám nerozumím, ale ty znáš moji cestu."
(D. Bonhoeffer)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

vánoční divadlo dětí s názvem Jonášovo bloudění proběhne v neděli 17.12. od 10.00 v kostele v H. Krupé.

světový den památky zesnulých dětí si připomeneme v neděli 10.12. od 16.00 v Nemocniční kapli v H. Brodě. Akci pořádá spolek pro lůžkový hospic Mezi stromy, z.s. v partnerství s Nemocnicí a Charitou HB.

stejně jako o poutníku Janu Votavovi z Krupé se více dozvíte z Křesťanského magazínu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/217562215600013/

z nedělky o uzdravení posedlého můžete shlédnout zde:

v neděli 5.11. společně se uvidíme brodští a krupští při bohoslužbách v H. Krupé v 10.15 v kostele, pak společný oběd ve škole; beseda s Václavem Vokolkem na téma evangelická stopa v krajině; u příležitosti svých narozenin br. farář poodhalí něco ze svého života. Budeme mu moci přitom poblahopřát k jeho kulatým narozeninám.

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011