Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Děkujeme za navštívení našich stránek a pokud se vám líbily, napište nám pozdrav do naší elektronické knihy hostů. Pište i podněty, co bychom mohli zlepšit a čím stránky zpestřit. Děkujeme a klikněte k nám zas příště.
Petr

Ještě bych chtěl připomenout, že valná většina fotografií umístěných ve vašem virutálním albu, je podexponovaná či přepálená.

Poděkování více než

Děkuji, odcházím. Po dlouhých, opravdu dlouhých minutách přemýšlení, odcházím. Bohužel se nedokážu stotožnit s hypokreatickou infimindaturou tohoto vyznání, jakožto anfamósního invektu. Tyto řádky se mi nepíší lehce, ale věřme, milí spoluobčané, spoluvěřící, spolubydlící, ba i spolusouložící, že adekvátní míra dlouhé anarmie nám všem pomůže.
Děkuji.

Sbohem "příteli", děkujeme za milý pozdrav :o

"Chci se pevně držet Boha, aby můj život, utrpení a smrt nesly věčné ovoce."
(R. Guardini)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené