Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

URBI ET ORBI z Horní Krupé

Vydáno dne 30.1.2010

Lidé odchazejí říše se rozpadají, ale modlitby a písně tu zůstávají věčně. Ať Vás Boží tajemství provází v dalším roce v malých okamžicích, náznacích, v setkáních s druhými, při četbě, poslechu hudby i tichu. Snažte se naplnit svůj život tím, co zůstává. Váš farář, David Šorm.

"Vysvětlovat vznik života na Zemi pouhou náhodou znamená jako od výbuchu v tiskárně očekávat vznik nového slovníku."
(Edwin Couklin, americký biolog)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené