Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Dědictví reformace a Umění toleranční doby

Vydáno dne 12.4.2011

Je projektem prezentující historické památky reformačního dědictví, který uvádí do života naše církev. Více na webu: http://www.pamatky-cz.eu/. Náš sbor je v tištěném průvodci uveden také. Podobnou tématiku zpracovává výstava Umění toleranční doby, o které se můžete dočíst v rozhovoru zde: http://brno1.evangnet.cz/node/492

"If love is my religion, don't speak for myself."
(Jestli je láska mé vyznání, neříkej to sám sobě. P.O.D., píseň Tel me why?)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené