Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Dočasné zrušení sborových aktivit

Vydáno dne 13.3.2020

"Bůh nedělá pomerančový džus; Bůh tvoří pomeranče."
(Jesse Jackson)

Velice dobré stránky a velice dobré pořady na vlnách Českého Rozhlasu