Informace Adventní koncert Limbory

Vydáno dne 27.11.2014

Se uskuteční v sobotu 6.12. v našem krupském kostele od 16.00. Zpívat bude pěvecký soubor Limbora z Havlíčkova Brodu. Rozhodli jsme se finančně podpořit Konto Bariéry Nadace Charty 77 výtěžkem z dobrovolného vstupného. Konto Bariéry mnoho let vynikajícím způsobem pracuje ve prospěch hendikepovaných lidí v oblasti odstraňování bariér, ať již společenských (pracovní uplatnění, vzdělání) či stavebních (bezbariérové úpravy, vstupy, výtahy apod.).

Limbora bude vystupovat v počtu 17 lidí. Program bude obsahovat 1. klasické skladby duchovní hudby (textově slučitelné s vánočním časem), 2. staročeské adventní a vánoční zpěvy (z katolických i bratrských kancionálů), 3. vánoční písně z cizích zemí a 4. spirituály s obecnou nebo vánoční tematikou.

Jste srdečně zváni. Svou účastí podpoříte dobrou věc.

»

"Žárlivost je stará jako lidstvo samo; Když Adam jednou přišel pozdě domů, začala mu Eva počítat žebra."
(holandské přísl.)

nakladatelství jednoho lékaře, vysokoškolského učitele, evangelického kazatele, cestovatele, spisovatele, v jedné osobě

se o prázdninách konají v našem sboru pravidelně.

od 18.00 se uskuteční přednáška, která vás provede výstavou o životě a době D. A. Jablonského. Jste srdečně zváni.

výstavu o životě a díle Daniela Arnošta Jablonského (vnuka J.A. Komenského) si můžete prohlédnout v Galerii Stodola v H. Krupé kdykoliv do konce srpna.

seniorátní setkání učitelů nedělky, akce proběhne v H. Krupé a zváni jsou i všichni, kterým je cenné společné prožívání víry se svými dětmi.

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011