Informace Adventní koncert Limbory

Vydáno dne 27.11.2014

Se uskuteční v sobotu 6.12. v našem krupském kostele od 16.00. Zpívat bude pěvecký soubor Limbora z Havlíčkova Brodu. Rozhodli jsme se finančně podpořit Konto Bariéry Nadace Charty 77 výtěžkem z dobrovolného vstupného. Konto Bariéry mnoho let vynikajícím způsobem pracuje ve prospěch hendikepovaných lidí v oblasti odstraňování bariér, ať již společenských (pracovní uplatnění, vzdělání) či stavebních (bezbariérové úpravy, vstupy, výtahy apod.).

Limbora bude vystupovat v počtu 17 lidí. Program bude obsahovat 1. klasické skladby duchovní hudby (textově slučitelné s vánočním časem), 2. staročeské adventní a vánoční zpěvy (z katolických i bratrských kancionálů), 3. vánoční písně z cizích zemí a 4. spirituály s obecnou nebo vánoční tematikou.

Jste srdečně zváni. Svou účastí podpoříte dobrou věc.

»

"V těch nejtěžších chvílích, poznala jsem, co je to Bůh, a pocítila jsem, že mne Bůh přijal. Nyní to vím určitě. A proto i Vy se opřete o víru v Něj. Nebudete zoufalí, jako ani já nejsem zoufalá. Nezapomeňte na mne se svou láskou a modlitbou."
(evangelička Milada Horáková, z posledních dopisů z vězení)

v tíživých životních situacích se můžete obrátit nejen na faráře, ale i psychologa. jsme schopní se koordinovat se svou pomocí potřebným.

jste zváni na zelený čtvrtek od 18.00 do Krupské školy. Budeme číst pašijový příběh, zpívat písně, ochutnávat víno, hořké byliny, chléb a beránka.

Velký Pátek: HB od 18.00 v husitském kostele, HK 10.15 ve škole

Velikonoční neděle: HB od 9.00 společně s husity v kostele, HK 10.30 ve škole

si můžete stáhnout zde (přejeme Vám klidný a soustředěný velikonoční týden): http://horni-krupa.evangnet.cz/sites/horni-krupa.evangnet.cz/files/download/2018/velikonocni_dopis_18.pdf

v neděli 25.2. ještě poslední bohoslužby a od 4.3. jsme hosty v husitském sboru. Všechny akce v týdnu zůstávají - biblická pro děti st: 14.15. biblická hodina pro dospělé st: 17.20, konfirmační příprava ve čt: 14.15. Jen BOHOSLUŽBY jsou dříve: 8.30!