Informace Adventní koncert Limbory

Vydáno dne 27.11.2014

Se uskuteční v sobotu 6.12. v našem krupském kostele od 16.00. Zpívat bude pěvecký soubor Limbora z Havlíčkova Brodu. Rozhodli jsme se finančně podpořit Konto Bariéry Nadace Charty 77 výtěžkem z dobrovolného vstupného. Konto Bariéry mnoho let vynikajícím způsobem pracuje ve prospěch hendikepovaných lidí v oblasti odstraňování bariér, ať již společenských (pracovní uplatnění, vzdělání) či stavebních (bezbariérové úpravy, vstupy, výtahy apod.).

Limbora bude vystupovat v počtu 17 lidí. Program bude obsahovat 1. klasické skladby duchovní hudby (textově slučitelné s vánočním časem), 2. staročeské adventní a vánoční zpěvy (z katolických i bratrských kancionálů), 3. vánoční písně z cizích zemí a 4. spirituály s obecnou nebo vánoční tematikou.

Jste srdečně zváni. Svou účastí podpoříte dobrou věc.

»

"Člověk, který má bohatství, ale neužívá ho, je jako osel, který nese náklad zlata, ale žere bodláčí."
(T. Fuller)

v tíživých životních situacích se můžete obrátit nejen na faráře, ale i psychologa. jsme schopní se koordinovat se svou pomocí potřebným.

v rámci biblické hodiny pro děti vždy ve středu 15.40-17.00 v evangelické modlitbně v H. Brodě. Začínáme 9.1. Plakát zde.

společně otřevřeme začátek Janova evangelia, kterému se děti budou nyní věnovat v nedělce.

o rekonstrukci sborového domu v H. Brodě naleznete zde.

farář, teolog, bojovník proti totalitě, pohřeb se bude konat v pátek 11.1. od 14.00 v evangelickém kostele v Přelouči. Zde o něm dokument.

si můžete stáhnout zde, nalezenete na něm vánoční úvahu a dalši informace o setkáních během Vánoc: http://horni-krupa.evangnet.cz/download/vanocni-dopis-2018