Informace Adventní koncert Limbory

Vydáno dne 27.11.2014

Se uskuteční v sobotu 6.12. v našem krupském kostele od 16.00. Zpívat bude pěvecký soubor Limbora z Havlíčkova Brodu. Rozhodli jsme se finančně podpořit Konto Bariéry Nadace Charty 77 výtěžkem z dobrovolného vstupného. Konto Bariéry mnoho let vynikajícím způsobem pracuje ve prospěch hendikepovaných lidí v oblasti odstraňování bariér, ať již společenských (pracovní uplatnění, vzdělání) či stavebních (bezbariérové úpravy, vstupy, výtahy apod.).

Limbora bude vystupovat v počtu 17 lidí. Program bude obsahovat 1. klasické skladby duchovní hudby (textově slučitelné s vánočním časem), 2. staročeské adventní a vánoční zpěvy (z katolických i bratrských kancionálů), 3. vánoční písně z cizích zemí a 4. spirituály s obecnou nebo vánoční tematikou.

Jste srdečně zváni. Svou účastí podpoříte dobrou věc.

"Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem - láska znamená milovat."
(Erich Fromm)

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

poprvé při celostátní akci budou zpřístupněny prostory sborového domu v H. Brodě. odpoledne program především pro děti, bojovka, výtvarné dílny, občerstvení, setkání se spisovatelem Pavlem Čechem... veselá plavba od 15.00

dalším hostem bude 15.6. spisovatelka Hana Pinknerová, od 17.30 ve studovně v Krajské knihovně v H. Brodě. vstup volný.

jak čte bibli Alexandr (Saša) Flek? Ttřetím z cyklu pozvání zajímavých čtenářů bible bude překladatel biblickch příběhů také do moderní řeči. Jeho originální dílo se jmenuje Parabile, ve středu 15.5. v krajské knihovně (studovně) v H. Brodě od 17.30.

v rámci biblické hodiny pro děti vždy ve středu 15.40-17.00 v evangelické modlitbně v H. Brodě. Začínáme 9.1. Plakát zde.