Informace Adventní koncert Limbory

Vydáno dne 27.11.2014

Se uskuteční v sobotu 6.12. v našem krupském kostele od 16.00. Zpívat bude pěvecký soubor Limbora z Havlíčkova Brodu. Rozhodli jsme se finančně podpořit Konto Bariéry Nadace Charty 77 výtěžkem z dobrovolného vstupného. Konto Bariéry mnoho let vynikajícím způsobem pracuje ve prospěch hendikepovaných lidí v oblasti odstraňování bariér, ať již společenských (pracovní uplatnění, vzdělání) či stavebních (bezbariérové úpravy, vstupy, výtahy apod.).

Limbora bude vystupovat v počtu 17 lidí. Program bude obsahovat 1. klasické skladby duchovní hudby (textově slučitelné s vánočním časem), 2. staročeské adventní a vánoční zpěvy (z katolických i bratrských kancionálů), 3. vánoční písně z cizích zemí a 4. spirituály s obecnou nebo vánoční tematikou.

Jste srdečně zváni. Svou účastí podpoříte dobrou věc.

"Kdo doufá, rozhoduje o své budoucnosti. Neví sice, jaká bude, ale ví, koho mu ji přinese: Ježíš Kristus."
(Evangelický katechismus)

Křesťanská rozhlasová stanice... "rádio, které nemyslí za vás"

naším dlouholetým věrným členem, proběhne v pátek 21.6. od 10.00 v obřadní síni v H. Brodě.

s bohoslužbou smíření proběhne v sobotu 22.6. od 10.00 u Jelení studánky u H. Krupé. http://horni-krupa.evangnet.cz/download/jeleni-studanka

proběhne po společných bohoslužbách v H. Krupé v neděli 23.6. Bohoslužby začínají v 9.30 a v H. Brodě se v tu neděli konat nebudou. Po volbě se přemístíme do školy ke společnému obědu

jak čte bibli Alexandr (Saša) Flek? Ttřetím z cyklu pozvání zajímavých čtenářů bible bude překladatel biblickch příběhů také do moderní řeči. Jeho originální dílo se jmenuje Parabile, ve středu 15.5. v krajské knihovně (studovně) v H. Brodě od 17.30.