ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty
SDĚLENÍ

 


Bohoslužby se od neděle 17. 5. za dodržení hygienických pravidel již opět konají! Další sborové aktivity (s výjimkou biblických hodin pro dospělé) začínají probíhat již od pondělí 11. 5. Prozatím nebyl určen náhradní termín sborového shomáždění.

 


 

Informace Obnovení sborových aktivit

Vydáno dne 10.5.2020

Staršovstvo sboru se rozhodlo, že po neděli 10. 5. 2020 pomalu obnoví sborové aktivity. Proto bychom Vás opět rádi chtěli pozvat na různá setkání v týdnu. V pondělí od 11. 5. se budou scházet děti ke konfirmační přípravě od 14.30, od středy 13. 5. se začne konat biblická hodina pro děti od 14.30. Pokud bude zájem, můžeme obnovit biblickou hodinu pro dospělé v H. Brodě ve středu od 17.30.

První bohoslužby v Brodě i Krupé budou v neděli 17. května. V Krupé budou již v kostele. K bohoslužbám je třeba doplnit technickou poznámku, že musíme také dodržet nějaká pravidla a zachovat mírnou opatrnost. Během nich doporučujeme nosit roušku a vybrat si místa k sezení tak, abychom mezi rodinami (členy sboru žijícími v jedné domácnosti) zachovali určité rozestupy. U vchodu a na toaletách bude k dispozici desinfekce a jednorázové utěrky.

Pokud byste rádi mluvili s farářem Davidem Šormem či jej pozvali na návštěvu, můžete kdykoliv zavolat na jeho telefonní číslo. Rád Vás také navštíví (s rouškou).

Z dalšího plánování: letošní Noc kostelů v H. Brodě proběhne v pátek 12. 6. mezi 15.-21.00. Letos nebudeme připravovat tak pestrý program (nic není jisté), ale na místě se budou střídat presbyteři a další dobrovolníci, kteří budou návštěvníky sborovými prostorami provázet. O víkendu 12. 6.- 15. 6. plánujeme vyrazit na sborovou vodu. Letos pojedeme Vltavu. Tábor zatím plánujeme beze změn.

Odkazy
Hledat
Paprsky

slunce

"Jestliže dobře pozorujete, odpoví vám vaše vlastní srdce."
(R.A.de Lubicz)
Odkazy pro Vás...

Velice dobré stránky a velice dobré pořady na vlnách Českého Rozhlasu

Nejnovější galerie
Hutně chutně

přečetl dětem farář David Šorm. Zvukovou nahrávku si můžete stáhnout na tomto odkazu.

V neděli 29. 3. 2020 bude Česká televize od 10 hod na ČT2 přenášet živě ekumenickou bohoslužbu z Komunitního centra Matky Terezy v Praze-Hájích, kterou povede synodní senior Daniel Ženatý. Možno pustit i z webu iVysílání nebo později ze záznamu.

z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze omezí osobní setkávání v našem společenství. Sledujte prosím aktuality ohledně nejbližších akcí zde na webu a na sborovém kalendáři.

budou probíhat od čtvrtka 6.2. vždy od 18.00 v Krupské škole. Kurz je určen všem, kteří se chtějí něco dozvědět (nebo si připomenout) o základech křesťanské víry. Budeme číst a zamýšlet se nad Markovým evangeliem. Účast je zdarma.

v Havlíčkově Brodě začínají ve 14.00. V Horní Krupé se konají od 15.30 v krupské škole.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018