ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty

Mládež Hurá na klouzačku

Vydáno dne 23.1.2009

Sáňkování - Na sjezdovce-tam se žije nejlíp a nejvíc naplno

 

aneb sáňkovací mládež 16.1.2009 u Pelikánů

Nejdřív sáňkování, pytlování, talířování, lopatování a bobování na sjezdovce u lochnesky. Se ztrátami se počítá. Verčiny boby od babičky nepřežily, zítra bude pohřeb, snad bude mít pastor čas pronést smuteční řeč. Jinak sáňkování bylo úspěšné. Sněhu tak akorát, kde nebyl, jistila to tráva a krtiny. Vláček ze sáněk projede vše.

Pokračování u Pelikánů, proč zrovna tu, to se třeba dozvíte časem. Pastorům první program: Svou sílu nám dáváš jako vinný kmen + modlitba – vzpomeňte si, kde jste se minulý týden potkali s Pánem Bohem. Svou vděčnost můžete vyjádřit slovy modlitby. Nevím, Pane, co Ti dát, nevím, jak ctít Tebe.

Druhý program napsala Torey L. Hayden a Miriam vypráví, že spratek může být každý z nás, když nebude nikoho, kdo by nás jako děti miloval. Takový byl příběh holčičky Sheily do té doby, než ji paní učitelka Torey ukázala a darovala lásku a našla v ní človíčka, který je vzácný, jedinečný a zaslouží si být milován tak jako každý z nás.

Dobré jídlo, dobré pití na Zálesí je fajn býti. Hugo má narozeniny, my máme přání jediný: štěstí, zdraví, dlouhá léta, ať ti, Hugo, kamarádství s Karlem vzkvétá. Stavitel v Legolandu nás pustil do svého království, tak jsme stavěli, stavěli a pak spali a spali, ale to už každý doma ve své postýlce. Dobrou noc...

Kalendář
M T W T F S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
Hledat
Paprsky

slunce

"Jestliže mlčíš, mlč z lásky; jestliže mluvíš, mluv z lásky; jestliže napomínáš, napomínej z lásky; jestliže odpouštíš, odpouštěj z lásky."
(Augustin)
Odkazy pro Vás...

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

Nejnovější galerie
Hutně chutně

Srdečně zveme na bohoslužby, které v neděli 24.6. se budou konat na farní zahradě v H. Krupé (za nepříznivého počasí v kostele). Kázání bude i pro děti na příběh Ježíšova nanebevstoupení. Následně si na zahradě (ve stodole v krbu) upečeme k obědu něco dobréhého. Bohoslužby se v H. Brodě budou konat jako obvykle.

bude v neděli 10.6. při bohoslužbách v H. Krupé

i s kázáním pro děti proběhnou 3.6. v H. Brodě i H. Krupé. Budeme se zamýšlet nad příběhem o Zacheovi (Lukáš 19,1)

bude od 16.6. můžete dovolat na číslo faráře D. Šorma: 739 244 611

Věrku a Jakuba Širokých, ale též jejich čerstvě narozeného synka Daniele.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018