ČCE Horní Krupá

Českobratrská Církev
Evangelická
Horní Krupá a Havlíčkův Brod

ČCE Horní Krupá
Domů Kniha hostů Přímluvy Fotogalerie Ke stažení Kontakty

Mládež Hurá na klouzačku

Vydáno dne 23.1.2009

Sáňkování - Na sjezdovce-tam se žije nejlíp a nejvíc naplno

 

aneb sáňkovací mládež 16.1.2009 u Pelikánů

Nejdřív sáňkování, pytlování, talířování, lopatování a bobování na sjezdovce u lochnesky. Se ztrátami se počítá. Verčiny boby od babičky nepřežily, zítra bude pohřeb, snad bude mít pastor čas pronést smuteční řeč. Jinak sáňkování bylo úspěšné. Sněhu tak akorát, kde nebyl, jistila to tráva a krtiny. Vláček ze sáněk projede vše.

Pokračování u Pelikánů, proč zrovna tu, to se třeba dozvíte časem. Pastorům první program: Svou sílu nám dáváš jako vinný kmen + modlitba – vzpomeňte si, kde jste se minulý týden potkali s Pánem Bohem. Svou vděčnost můžete vyjádřit slovy modlitby. Nevím, Pane, co Ti dát, nevím, jak ctít Tebe.

Druhý program napsala Torey L. Hayden a Miriam vypráví, že spratek může být každý z nás, když nebude nikoho, kdo by nás jako děti miloval. Takový byl příběh holčičky Sheily do té doby, než ji paní učitelka Torey ukázala a darovala lásku a našla v ní človíčka, který je vzácný, jedinečný a zaslouží si být milován tak jako každý z nás.

Dobré jídlo, dobré pití na Zálesí je fajn býti. Hugo má narozeniny, my máme přání jediný: štěstí, zdraví, dlouhá léta, ať ti, Hugo, kamarádství s Karlem vzkvétá. Stavitel v Legolandu nás pustil do svého království, tak jsme stavěli, stavěli a pak spali a spali, ale to už každý doma ve své postýlce. Dobrou noc...

Kalendář
M T W T F S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
Hledat
Paprsky

slunce

"Poznaný Bůh by přestal být Bohem."
(F.H.Jacobi)
Odkazy pro Vás...

Občanské sdružení starající se o mentálně, tělesně a sociálně slabé lidi... podporujte postižené

Hutně chutně

poprvé při celostátní akci budou zpřístupněny prostory sborového domu v H. Brodě. odpoledne program především pro děti, bojovka, výtvarné dílny, občerstvení, setkání se spisovatelem Pavlem Čechem... veselá plavba od 15.00

dalším hostem bude 15.6. spisovatelka Hana Pinknerová, od 17.30 ve studovně v Krajské knihovně v H. Brodě. vstup volný.

jak čte bibli Alexandr (Saša) Flek? Ttřetím z cyklu pozvání zajímavých čtenářů bible bude překladatel biblickch příběhů také do moderní řeči. Jeho originální dílo se jmenuje Parabile, ve středu 15.5. v krajské knihovně (studovně) v H. Brodě od 17.30. 

 

v rámci biblické hodiny pro děti vždy ve středu 15.40-17.00 v evangelické modlitbně v H. Brodě. Začínáme 9.1. Plakát zde.

Domů
Domů Stále ještě nevíte, kde je váš domov ve světě internetu? Kliknutím zde si tuto stránku nastavíte jako domovskou. Přejeme požehnaný den.
Syndikovat obsah
Přihlášení
Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
ČCE Horní Krupá © 2005 - 2018