Mládež Informace o setkávání mládeže

Vydáno dne 14.2.2016
Mládež se obvykle schází o pátcích nebo sobotách v počtu tři až deset mládežníků. Setkání většinou začíná biblickým zamyšlení
m
, které si připrav
í
 jeden z nás. Zde často vycházíme z toho
,
 nad čím v poslední době přemýšlíme nebo
co
nás zaujalo. Někdy následuje diskuse, jindy přeskočíme rovnou k dalšímu programu. Ten může být sportovní (florbal, plavání, volejbal), společenský (deskovky, bojovka a jiné hry), hudební (jamování, poslechovka) nebo kulturní (film, návštěva muzea, povídání o knize).

Jsm
 vždycky rádi, když nás na mládež
 navštíví nějaký host a vtáhne nás do tématu, kterému se věnuje.

To
,
 co náš kolektiv nejvíce tmelí
 jsou letní akce. Tradičně to
 je
 voda,  tábor na Zbytově a Sjezd mládeže. Mimo to organizujeme Silvestr a víkendovky
,
 na které s námi jezdí i bývalí mládežníci a další přátelé. Dle možností se potom zapojujeme do seniorátních akcí.

PS. Pokud vás výše uvedené řádky nalákali neváheje a přijďte! Další info na facebooku v naší skupině.

Kontakt na mládež:
739 244 611 (david
775 332 293 (hugo)

"Když mizí naděje, končí také život, neboť naděje je neoddělitelnou součástí života. Naděje je projevem dynamiky lidského ducha."
(Erich Fromm)

nakladatelství jednoho lékaře, vysokoškolského učitele, evangelického kazatele, cestovatele, spisovatele, v jedné osobě

v neděli 30.9. ani HB ani v HK, hodně lidí ze sboru pojede na celocírkevní oslavy do Pardubic. Opět se sejdeme v neděli 7.10., budou rodinné bohoslužby také se křterm v HK.

evangelických sborů pod hlavičkou ČCE budeme společně slavit 28.-30.9. v Pardubicích. Program a další informace naleznete zde: https://www.100letcce.cz/