Náměty pro přímluvné modlitby

Vaše přímluvy budou součástí modliteb během nedělních bohoslužeb.

Přímluvy za:

Prosím za lidi co jsou státem nespravedlivě odsouzeni. I za lidi jež jsme odsoudili sami.
Pane, myslím na rodiny obětí tragické nehody u Katyně.
Pane Bože, myslím na nemocného dědu v nemocnici, buď s ním a provázej ho.
Pane, myslím na projekt o lidských právech, který rozjela mládež, kéž je příležitostí k posílení a rozšíření skupiny.
Prosím za lidi, kteří přežili zemětřesení na Haiti, aby to ustáli.
Pane, myslím na Miriam a zítřejší operaci, kterou má před sebou. Prosím, buď s ní.
Pane Bože, prosím za Daňu a její nejbližší, buď s nimi, dávej jim radost z darovaných společných chvil a vděčné rozloučení. Pak je obejmi svým pokojem.
Pane, prosím za Diny a její děti, potěšuj je a dej jim všem naději, odvahu a sílu k životu bez táty.
Prosím za čas adventní, ať ho všichni můžeme prožít hezky, poklidně a s myslí obrácenou k Bohu.
Pane, prosim za Maju, za uzdraveni jeji 4lete holcicky s epilepsii a za opetovne otehotneni.
Prosím za lidi, kteří jsou ve sporu dej jim usmíření.
Pane Bože,myslím na Miriam a operaci, která ji čeká. Pane, kéž by vše dobře dopadlo.
Pane Bože, prosím za Věrku, abys byl s ní a dával jí sílu, kterou potřebuje.
Pane, myslím na ty, kteří nerozumí sami sobě.Buď s nimi a ukazuj jim, že poctivost a opravdovost vůči sobě, druhým i Tobě vede ke svobodě a požehnání.
Pane,přimlouvám se za nemocného Davida v nemocnici.
Pane,myslím na nemocnou Nikolku a její rodinu.Buď s nimi všemi a dávej jim dost sil a provázej je vším těžkým.
Prosím, Pane, za lidi kteří zažili hrůzu na tom slovenském festivalu...myslím i na ty, kteří tady už nic nezažijí.
za ty jejž jsou v psychické tísni a krizi a myslí si že nic už nemá cenu. Dej jim poznat nový smysl života.
Na lidi, kteří míří do zahraničí. Chraň je prosím na jejich cestách.
Myslíme na lidi postižené velkou vodou na rodiny, které přišli o někoho z blízkých.
Pane, myslím na blížící se tábor pro děti. Prosím za vedoucí, kteří nesou na bedrech přípravy, ať je práce těší a mají z ní radost.
Pane, přimlouvám se za Michala, buď s ním a dávej mu zakoušet svoji blízkost.
Pane,prosím za Ondru a Majdu v nemocnici, prosím i za jejich rodiny.Dávej jim sílu projít tímto těžkým obdobím a naději, že jsi s nimi.
Pane, přimlouvám se za nemocného Zdendu, prosím, ať lékaři zjistí, kde je problé m a neubíjí ho nejistota. Dávej mu sílu ke všemu, co ho čeká.
Pane, přimlouvám se za všechny zasažené a otřesené tragédií ve Winnendenu.

"Nečti proto, abys odporoval a vyvracel, ani proto, abys věřil a pokládal za nezvratné, ale proto, abys věřil a uvažoval."
(Bacon)

v tíživých životních situacích se můžete obrátit nejen na faráře, ale i psychologa. jsme schopní se koordinovat se svou pomocí potřebným.

vánoční divadlo dětí s názvem Jonášovo bloudění proběhne v neděli 17.12. od 10.00 v kostele v H. Krupé.

světový den památky zesnulých dětí si připomeneme v neděli 10.12. od 16.00 v Nemocniční kapli v H. Brodě. Akci pořádá spolek pro lůžkový hospic Mezi stromy, z.s. v partnerství s Nemocnicí a Charitou HB.

stejně jako o poutníku Janu Votavovi z Krupé se více dozvíte z Křesťanského magazínu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/217562215600013/

z nedělky o uzdravení posedlého můžete shlédnout zde:

v neděli 5.11. společně se uvidíme brodští a krupští při bohoslužbách v H. Krupé v 10.15 v kostele, pak společný oběd ve škole; beseda s Václavem Vokolkem na téma evangelická stopa v krajině; u příležitosti svých narozenin br. farář poodhalí něco ze svého života. Budeme mu moci přitom poblahopřát k jeho kulatým narozeninám.

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011