Technické informace Technické informace o tomto webu

Na této stránce bych chtěl postupně a náhodně zmínit některé technické informace týkající se tohoto webu, prvotní účel je "abych je našel". Nicméně pokud budou užitečné i pro někoho jiného, tím samozřejmě lépe.

Hlavní část tohoto webu je od února 2010 postavena na CMS Drupal. Mnou vytvořená šablona v podstatě (vzhledově) kopíruje (možná jen dočasně) předchozí šablonu použitou u redakčního systému phpRS který byl dříve využíván tímto webem. Na rozdíl od původní šablony ze starého webu (která využívala tabulkový layout) je tato postavena "čistě" za použití CSS (tedy né tak úplně čistě neboť to čistě neumím ... ale tabulky pro layout tam nejsou).

Pro zachování funkcí původního webu bylo potřeba skloubit několik různých modulů a jejich nastavení a také jeden vytvořit. Vytvořený modul se konkrétně stará o sekci Přímluvy. Pokud by byl o tento modul zájem, není problém jej poskytnout. (Umožňuje zadávání témat, označování za "starší" a jejich editaci a mazání.)

Podařilo se mi (polo)automaticky převést obsah (hlavně články) ze starého webu (tedy převést je z redakčního systému phpRS do Drupalu). Taktéž vznikl modul který by snad měl zajišťovat přesměrování odkazů na starý web (na jednotlivé články) na správnou adresu. K tomuto tématu možná ještě časem napíši nějaký článek.

"Vašimi přáteli ať jsou jen ti, kteří vám mohou pomoci získat ctnosti."
(sv. František Saleský)

nakladatelství jednoho lékaře, vysokoškolského učitele, evangelického kazatele, cestovatele, spisovatele, v jedné osobě

vánoční divadlo dětí s názvem Jonášovo bloudění proběhne v neděli 17.12. od 10.00 v kostele v H. Krupé.

světový den památky zesnulých dětí si připomeneme v neděli 10.12. od 16.00 v Nemocniční kapli v H. Brodě. Akci pořádá spolek pro lůžkový hospic Mezi stromy, z.s. v partnerství s Nemocnicí a Charitou HB.

stejně jako o poutníku Janu Votavovi z Krupé se více dozvíte z Křesťanského magazínu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/217562215600013/

z nedělky o uzdravení posedlého můžete shlédnout zde:

v neděli 5.11. společně se uvidíme brodští a krupští při bohoslužbách v H. Krupé v 10.15 v kostele, pak společný oběd ve škole; beseda s Václavem Vokolkem na téma evangelická stopa v krajině; u příležitosti svých narozenin br. farář poodhalí něco ze svého života. Budeme mu moci přitom poblahopřát k jeho kulatým narozeninám.

ČCE Horní Krupá © 2005 - 2011