Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Technické informace Technické informace o tomto webu

Na této stránce bych chtěl postupně a náhodně zmínit některé technické informace týkající se tohoto webu, prvotní účel je "abych je našel". Nicméně pokud budou užitečné i pro někoho jiného, tím samozřejmě lépe.

Hlavní část tohoto webu je od února 2010 postavena na CMS Drupal. Mnou vytvořená šablona v podstatě (vzhledově) kopíruje (možná jen dočasně) předchozí šablonu použitou u redakčního systému phpRS který byl dříve využíván tímto webem. Na rozdíl od původní šablony ze starého webu (která využívala tabulkový layout) je tato postavena "čistě" za použití CSS (tedy né tak úplně čistě neboť to čistě neumím ... ale tabulky pro layout tam nejsou).

Pro zachování funkcí původního webu bylo potřeba skloubit několik různých modulů a jejich nastavení a také jeden vytvořit. Vytvořený modul se konkrétně stará o sekci Přímluvy. Pokud by byl o tento modul zájem, není problém jej poskytnout. (Umožňuje zadávání témat, označování za "starší" a jejich editaci a mazání.)

Podařilo se mi (polo)automaticky převést obsah (hlavně články) ze starého webu (tedy převést je z redakčního systému phpRS do Drupalu). Taktéž vznikl modul který by snad měl zajišťovat přesměrování odkazů na starý web (na jednotlivé články) na správnou adresu. K tomuto tématu možná ještě časem napíši nějaký článek.

"Ucho půjčuj každému, ruku příteli a rty ženě."
(arabské přísl.)

nakladatelství jednoho lékaře, vysokoškolského učitele, evangelického kazatele, cestovatele, spisovatele, v jedné osobě