Bohoslužby jsou od neděle 15. 3. z rozhodnutí staršovstva sboru s přihlédnutím k omezení setkávání většího počtu osob dočasně zrušeny v Horní Krupé i v Havlíčkově Brodě až do odvolání. Pozastaveny jsou i všechna sborová shromáždění v týdnu vyjma kurzu Objevování křesťanství. Sborové shromáždění je prozatím odloženo na neurčito.

Informace Informace o našem sboru

Farářem našeho sboru je od r. 2004 Mgr. David Šorm (*1977). Pokud jej chcete oslovit přímo, můžete na adr.: d.j.sorm@volny.cz

Kurátorem sboru je od r. 2005 Jaroslav Horák (*1950) a jeho zástupcem (místokurátorem) je též od r. 2005 Pavel Šilar (*1966)

Sídlem sboru je Horní Krupá čp. 63, 580 01, H. Brod 1

Tel: 569 436 235, email: horni-krupa@evangnet.cz

Důležitá čísla jsou: IČO: 15060748, Bank.spoj: 230376492/0300 (nové číslo!)

Bohoslužby se v Horní Krupé konají každou neděli od 10:15. Během roku se těšíme z bohoslužeb v našem kostele, zatímco v zimních měsících se scházíme ve vytopené evangelické škole (čp. 39, u fary).

Kdo máte na dosah spíše Havlíčkův Brod, pak nezoufejte, kazatelská stanice v Havlíčkově Brodě se nachází v Chotěbořské ul. čp. 2513/1, 580 01. Bohoslužby se zde konají každou neděli cca:) od 8.45.

Těší nás Váš zájem i odhodlání v neděli ráno vstát :-)

"Právě nepřítomnost Boha ve viditelném vesmíru nutí člověka, trápeného nesmyslností vlastní existence, aby jej hledal."
(Blaise Pascal)

Křesťanská rozhlasová stanice... "rádio, které nemyslí za vás"