Bohoslužby se od neděle 17. 5. za dodržení hygienických pravidel již opět konají! Další sborové aktivity (s výjimkou biblických hodin pro dospělé) začínají probíhat již od pondělí 11. 5. Prozatím nebyl určen náhradní termín sborového shomáždění.

Informace Informace o našem sboru

Farářem našeho sboru je od r. 2004 Mgr. David Šorm (*1977). Pokud jej chcete oslovit přímo, můžete na adr.: d.j.sorm@volny.cz

Kurátorem sboru je od r. 2005 Jaroslav Horák (*1950) a jeho zástupcem (místokurátorem) je též od r. 2005 Pavel Šilar (*1966)

Sídlem sboru je Horní Krupá čp. 63, 580 01, H. Brod 1

Tel: 569 436 235, email: horni-krupa@evangnet.cz

Důležitá čísla jsou: IČO: 15060748, Bank.spoj: 230376492/0300 (nové číslo!)

Bohoslužby se v Horní Krupé konají každou neděli od 10:15. Během roku se těšíme z bohoslužeb v našem kostele, zatímco v zimních měsících se scházíme ve vytopené evangelické škole (čp. 39, u fary).

Kdo máte na dosah spíše Havlíčkův Brod, pak nezoufejte, kazatelská stanice v Havlíčkově Brodě se nachází v Chotěbořské ul. čp. 2513/1, 580 01. Bohoslužby se zde konají každou neděli cca:) od 8.45.

Těší nás Váš zájem i odhodlání v neděli ráno vstát :-)

"Oko, jímž vidím Boha, je totéž oko, jímž Bůh vidí mne."
(Mistr Eckhart)

v tíživých životních situacích se můžete obrátit nejen na faráře, ale i psychologa. jsme schopní se koordinovat se svou pomocí potřebným.

přečetl dětem farář David Šorm. Zvukovou nahrávku si můžete stáhnout na tomto odkazu.